Zápis do MŠ Byšice

Zápis proběhne v pondělí 6.5. 2024. Podrobné informace naleznete v níže přiložených odkazech.

Karneval

Hurá všichni pojďte k nám, máme tady Karneval! ..

Předplavecký výcvik

Ve čtvrtek 7.12. jsme úspěšně zakončili předplavecký výcvik. Celý výcvik probíhal v plaveckém bazéně na Mělníku pod vedením Roudnické plavecké školy. Děti se naučily základní plavecké techniky a pohrály si s vodními hračkami. Každou hodinu si užily na maximum. A na závěr dostaly od paní plavčice Mokré vysvědčení.

Mikuláš ve školce

V úterý 5. prosince naši školku navštívil Mikuláš, anděl i čert. A protože máme ve školce jen samé hodné děti, tak si každé z nich odneslo sladkou odměnu.