Čarodějnice v naší MŠ

30.4.2024 - Markéta Žáková
Čarodějnice v naší MŠ

Čáry máry, žádné škváry, chci aby se všichni smáli...

Čarodějnice a čarodějové přiletěli do naší školky i dnes!!!!  A byl to pořádný rej. Uvařili jsme si čarodějné lektvary (Lektvar létání a Elixír moci), naučili jsme se kouzelné zaříkávadlo pro dobrou náladu a vydali jsme se ven na Čarodějnickou stezku. Na stezce nás čekaly nejrůznější úkoly, například čtení v kříšťálové kouli, létání na koštěti, závodili jsme s pavouky, hledali lektvary.... Nakonec nám čarodějnice Uršula vyčarovala báječný poklad, který jsme po krátkém hledání našli. Celý den byl kouzelný, začarovaný a magický. Moc jsme si ho užili.